pleksi lazer kesim makinesi, Ahşap lazer kesim makinesi ve fiyatları, MDF lazer kesim , hobi ahşap kesim makinesi fiyatları, Ahşap duvar saati kesim makinesi fiyatları, lazer kesim

Ahşap Lazer Kesim

Ahşap lazer kesim malzemeler kullanım alanının genişliği açısından lazer kesimde tercih edilen malzemelerin başında gelmektedirler. MDF, sunta, kontraplak, MDF-Lam ve Sunta-Lam gibi birçok ahşap çeşidini lazer makinası ile hatasız ve malzemede kir bırakmayacak bir şekilde kesim işlemi yapılabilmektedir. Günümüzde ise plastik malzemeler yerine daha sağlam ve sağlıklı olması nedeni ile ahşap malzemelerin kullanım alanları genişlemektedir. Farklı tasarımlar ile, kişiye özel hediyeler, duvar süsleri, mobilya parçaları, dekorasyon parçaları gibi birçok alanda karşımıza çıkmaktadır. Bu sayede iş alanlarının genişliği ile de sektörde hiç bitmeyen bir açık haline gelmekte ve sizlere her zaman kazanç sağlamayı garantilemektedir.

Lazer kesim makinesi, çift kafa lazer makinesi, lazer plakalık kesim makinesi, lazer pleksi kesim makinesi, ahşap kesim makinesi, masa lazer, masatipi lazer, aplike kesim lazeri
Lazer kesim makinesi, çift kafa lazer makinesi, lazer plakalık kesim makinesi, lazer pleksi kesim makinesi, ahşap kesim makinesi, masa lazer, masatipi lazer, aplike kesim lazeri

Ahşap kesim lazer makineleri için lazerler kullanılmaktadır. Lazer makineleri üzerinde kullanılacak tüpler 2 çeşittir. Metal lazer tüp ve cam lazer tüpler kullanılır. Metal tüpler ile genellikle 10 mm üzeri malzemeler kesilir. Metal tüplü makinelerin fiyatları 50.000 Euro dan başladığı için genellikle uygun fiyatlı lazer cam tüplü kesim lazerleri tercih edilmektedir. Özellikle son zamanlarda e-ticaret pazarının genişlemesiyle yüksek adette lazer kesim makineleri satilmaktadir.150 watt lazer cam tüplü lazer makinesi ile 12 mm kadar mdf kesilebilmektedir. Tam performansta çift kafa lazer kesim makineleri ile 3 mm mdf promosyon ve e-ticaret sektöründe yoğun olarak kullanılmaktadır. Ahşap kesim lazerlerinde kontrol ünitesi olarak ruida 6445a, efr lazer tüp ve lazer güç kaynağı kullanılır. Yüksek kalitede Amerikan kaplamalı lens ve aynalar, sorunsuz mekanik parçalar ve çeşitli tabla(kılıç tabla, kare tabla, petek tabla…) seçenekleri mevcuttur. Yüksek kalitede çift kafa lazer kesim makineleri ile artan lazer kesim makinesi ihtiyacını karşılamaya çalışan parlak lazer teknoloji , 10 yıl yedek parça ve servis garantisi ile müşterilerine hizmet etmektedir. Makine seçenekleri olarak 60×40 cm mini lazer kesim makinesi, 100×80 cm, 130×90 cm ve 160×100 cm çalışma alanlı makinelerimiz mevcuttur. Mdf kesim makinelerinin her ebat için tek ve çift kafa seçenekleri opsiyon eldir. Makineler ile birlikte tüm ekipmanları verilmektedir. Ahşap kesim lazer manikalarında oluşabilecek her turlu soruna karşı müşterimiz kurulum esnasında bilgilendirilip,  üretim kaybı yasamasına engel olmaya çalışılır. Kullan için çözüme ulaşamadığı durumlarda , ilk etapta telefon desteği, sonrasında uzaktan bağlantı hizmeti , sorunun çözülememesi durumunda yerinde servis hizmeti parlak lazer teknoloji servis personeli tarafından ivedilikle saglanmaktadir.3 mm mdf kesmek için 130 watt çift kafa 160×100 cm çalışma alanlı lazer kesim makineleri maksimum verimi vermektedir. Fiyat performans olarak bakıldığında en uygun makine olarak ön plana çıkmaktadır.

Ahşap Lazer Kesim Makinası

Teknolojik gelişmelerin yaşanması sonucunda; makinalarda büyük oranda yaşanan değişimler ile kesim konusunda daha kaliteli olmakla beraber birçok farklı seçenekler ile birlikte Parlak Lazer olarak sizlere katkı ve destek vermeye devam etmekteyiz. Markanızı en iyi şekilde markalama yapabilmeniz için sizlere en uygun makinayı seçmekle kalmıyor, yüksek bilgi sahibi teknik ekibimiz ile makine eğitimini sizlere sunuyoruz. Bu sayede en iyi performansı almanıza katkıda bulunuyor ve gelecek yatırımlarınızı güvence altına alıyoruz.

Ahşap Lazer Kesim Makinası Fiyatları

Kalite ve güven ile çıktığımız bu yolda ahşap lazer markalama makinasını, firmamız ile kuracağınız sağlıklı iletişimler sayesinde; fiyat performans değerlendirmesi yaparak işinizin geliştirilmesi için en kullanışlı markalama makinasını seçmeye yönelik çalışmalarımız ile çözüm seçeneklerimizin güvenilirliğini görebilir. En uygun fiyatlı makinalara ulaşabileceksiniz.

İkinci El Ahşap Lazer Kesim Makinası Fiyatları

Eğer ikinci el lazer kesim makinesi satın almayı düşünüyorsanız. Lütfen bizimle iletişime geçin ve sizin için en uygun lazer kesim makinesini size sunalım. Tüm bakımları yapılmış, garantili ikinci el makine satın almak istiyorsanız bizi arayın. İletişim için tıklayın.

Lazer Kesim Örnekleri

Bazı tasarımlara sahipsiniz ve bu tasarımların lazer kesim sonrası halini merak ediyorsanız. Firmamızda lazer makinelerimiz ile kesim ve markalama işlemlerinizi yapabilir. Bu sayede satın almayı düşündüğünüz makinenin size neler kazandıracağını test edebilirsiniz. Böylece ürünlerinizi oluşturabilir ve lazer makinesinin verimliliğini test edebilirsiniz. Sonrasında ahşap lazer kesim makinesiyle neler yapabileceğinize kolayca karar verebilirsiniz.