Metal markalama makinesi, Makine etiket ve künye yazma ve markalama makinesi, Metal yazı makinesi, Lazer markalama makinesi fiyatları, Lazer yazı makinesi

Markalama Makinesi

Markalama makinesi nedir? Lazer markalama makinesi nedir? Lazer markalama makinası nasıl çalışır? Fiber Lazer markalama ile neler yapılır? Tüm sorularınızın cevaplarına yazımızda cevap vereceğiz.

Metal Markalama Makinesi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Kullanım amacınızı belirleyin.

Markalamak istediğiniz ürünleri ve detayları göz önüne alın. Bu sayede diğer sorularımızın cevaplarına kolayca ulaşacağız. Hedef belirlemeniz, doğru yatırımın anahtarıdır.

Hassasiyet sizin için ne kadar önemli?

Markalama, kesme, kazıma, derin kazıma ve kesme işlemlerinizi hassas şekilde yapmak istiyorsanız. Hassasiyet oranınızı belirleyiniz. Lens ve lazer seçiminizi etkileyecek faktörlerden biridir.

İhtiyacınız olan üretim kapasitesi nedir?

Markalama, kesme, kazıma, derin kazıma ve kesmek için ürünlerin üretim kapasitesini belirlemelisiniz. Bu sayede doğru güç ve lens seçimi yapabiliriz.

Fiber lazer makinesi güç seçimi nasıl yapılmalıdır?

Markalama makinesi gücüyle ilgili karar verirken etkileyici faktörler malzeme kalınlığı ve kazıma derinliğidir. Markalama makinesinde işlem gören metal malzeme özellikleri dikkate alınacaktır. Böylece kesme, kazıma, markalama yapılacak malzeme kalınlığı ve kazıma derinliği tespitiyle karar verilir ve güç seçimi yapılır.

Metal markalama makinesi lens seçimi nasıl yapılmalıdır?

Güç ve kaliteyi etkileyen seçimlerinizden birisi de lens seçimidir. Lens seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken soru şu şekildedir.

Maksimum çalışma alanı ölçüsü ne kadar olmalı?

İhtiyacınız olan maksimum çalışma alanı konusunda dikkatli davranmalısınız. Seçiminiz direkt olarak hassasiyet ve güce etki edecektir. Tavsiyemiz mümkün olduğu kadar küçük çalışma alanında işlemlerinizi yaparak, makinemizden güç ve hassasiyet anlamında yüksek sonuçlar almanız olacaktır.

Markalama Makinesinin Özellikleri Nelerdir?

Kolay Kullanım

Kullanıcı dostu Türkçe yazılım ara yüzü sayesinde çok hızlı şekilde adapte olacağınız. Bir kaç saat içerisinde adapte olacak ve kullanmaya başlayacaksınız.

Kullanıcı Güvenliği

Önce insan sağlığı diyerek hedef edindiğimiz. İş sağlığı ve güvenliği amacıyla tüm önlemleri aldık. Çalışmanıza engel olmayacak şekilde tasarlanan makinemizle birlikte iş güvenliği ve sağlığına uygun çalışmanız için tüm ekipmanlar hazır.

Hız ve Hassasiyet Bir Arada

Üretiminizin diğerler üreticilerden farklı ve kaliteli olmasını istiyorsanız, doğru yerdesiniz. İhtiyaçlarınıza göre optimize edilmiş ve uzun yıllardır sahada çalışan makinelerimiz sayesinde edindiğimiz tüm tecrübelerimizi yansıttığımız metal markalama makinemiz sizlerle.

Çevre Dostu

Metal markalama makinesi uzun ömürlü yapısı ve düşük enerji tüketimiyle tam bir çevre dostu. Ayrıca uzun yıllar sonra bile geri dönüşüme uygun parçalardan oluşuyor. Bu sayede yatırımlarınız uzun yıllar sonra bile Dünya’ya ve geleceğimize sahip çıkıyor.

Metal Markalama Makinesi Opsiyonları Nelerdir?

Lazer Güç

  • 20 Watt Fiber Lazer Kaynağı
  • 30 Watt Fiber Lazer Kaynağı
  • 50 Watt Fiber Lazer Kaynağı
  • 70 Watt Fiber Lazer Kaynağı
  • 100 Watt Fiber Lazer Kaynağı

Lazer Lens

  • 7×7 Çalışma Alanı
  • 11×11 Çalışma Alanı
  • 16×16 Çalışma Alanı
  • 20×20 Çalışma Alanı
  • 30×30 Çalışma Alanı

Lazer Markalama Divizör

Yüzük ve benzeri yapıya sahip halka tarzındaki ürünlerin iç ve dış kısmını kolayca markalayabilirsiniz. Böylece lazer makinesi divizör sayesinde %100 uyumlu sonuçlar sunar. Yüzük ve bir çok makine parçasını divizör sayesinde kolaylıkla markalayabilirsiniz.

Lazer Kesim Mengene

50 Watt ve üzeri güçlerdeki makinelerimizle altın ve gümüş gibi değerli malzemeler düşük fire oranlarıyla kesilebiliyor. Böylece kolye ucu, isimli kolye, isimli bileklik gibi ürünlerin üretiminde mengene ile kolayca kesim yapabilirsiniz.

Metal Markalama Makinesi Nasıl Kullanılır? Kullanım Önerileri Nelerdir?

Bu yazımızda detaylı olarak bir metal markalama makinesinin hangi şartlarda ne şekilde kullanılacağını detaylı şekilde bulabilirsiniz. Bu sayede makinenizin sarf malzemelerinin ömrünü uzatabilir. Ayrıca ortamın çalışmadan etkilenmesini en aza indirerek çevre dostu çalışma ortamı oluşturabilirsiniz.

Markalama Makinesi Vakum Sistemi

Metal markalama makinesi kullanırken değerli maden kesim, markalama ve derin kazıma işlemi yapacaksanız iyi bir havalandırma yada fire toplayıcı vakum sistemine ihtiyacınız olacaktır. Böylece doğru bir vakum sistem kullandığınızda değerli madenlerin tamamını toplayabilirsiniz. Farklı malzemelerin markalandığı zamanlarda çevreye zarar verecek olan duman, tozdan ortam ve kişileri koruyabilirsiniz.

Markalama Makinesi Elektrik UPS Bağlantısı ve Topraklamanın Önemi Nedir?

Metal markalama makinesi UPS ve Topraklama hattı bağlantısıyla kullanılmalıdır. Böylece yaşayacağınız arızaların maliyetlerini düşürebilirsiniz. Ayrıca USP ve topraklama bağlantısı yapılan makinenizde dış etkenlerden kaynaklı oluşabilecek arızalara önlem alabilirsiniz.

lazer markalama makinesiyle yuzuk markalama

Yüzük Markalama Makinesi

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİN. İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN TIKLAYIN.